У Всесвітній День Землі в Ірпені висаджують дерева і збирають гроші на дрони для ЗСУ

Липи, які висаджують в Ірпені у межах акції «1 мільйон дерев життя». Фото: Ганна Крисюк/Facebook

22 квітня з нагоди Всесвітнього Дня Землі в Ірпені стартувала світова акція "1 мільйон дерев життя". Її мета — відновлювати екосистему Землі і привернути увагу до України, що потерпає від російської агресії. Цього дня заплановано висадити 1 мільйон дерев на 70 локаціях в Україні та 30 країнах.

Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповіла ініціаторка проєкту "Озеленення планети" (Greening of the Planet) Ганна Крисюк.

За її словами, в Ірпені на Київщині у межах акції "1 мільйон дерев життя" планується висадити близько 50 дерев. Під час озеленення організатори заходу також привертають увагу до збору коштів на підтримку Збройних сил України у межах благодійного проєкту "1000 дронів для України". Пожертвувати гроші на #1000ДронівдляУкраїни можуть усі охочі по всьому світу.

Тому, хто найбільше збере дронів чи пожертвує коштів під час акції "1 мільйон дерев життя", організатори у соцмережах пообіцяли подарунок — футболку з автографом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Ганна Крисюк також розповіла, що екоініцатива "Озеленення планети" триває вже 4 роки. За цей час активісти висадили понад 33 мільйони дерев у 141 країні.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua