У YASNO пояснили, чому світла немає, а платіжки ростуть

КИЇВ. 28 січня. УНН. Щодня гендиректор енергетичної компанії YASNO розповідає про енергетичну ситуацію в Києві та Дніпрі. Під його публікаціями почали частіше зʼявлятися питання, чому світла немає, а платіжки ростуть. Посадовець пояснив, чому так трапляється, пише УНН.

Деталі

Посадовець пояснює, що справа у відкладеному, або підвищеному споживанні електроенергії після того, як постачання відновлюють.

Цитата

«Коли світло дають, у розетки включається все — зарядні для телефонів, павербанків, бойлери, пралки, пилососи. Відбувається різкий стрибок споживання. З одного боку таке навантаження може спричинити аварію, через що мешканці знову залишаться без світла. З іншого – таким чином може компенсуватися обсяг електроенергії, який був зекономлений під час відключення», — написав Коваленко.

Він додає, що показання лічильників передаються нерегулярно або запізно.

«Якщо передавати показання вчасно, у рахунку буде вказана сума лише за фактичне споживання. Якщо показання передаються невчасно, обсяг електроенергії, яку спожив клієнт, визначають за середньодобовим споживанням. Його розраховують залежно від показань, зафіксованих раніше, у минулі періоди. Тому сума у рахунку може вищою, ніж зазвичай», — зазначає керівник YASNO.

Додамо

На завтра такі обмеження:

  • Для Києва — 955 МВт на день та 669 МВт вночі.
  • Для Дніпропетровщини — 1159 МВт вдень та 1208 МВт вночі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua