У закладах освіти Київщини навчаються понад 240 тисяч учнів

Учні у школі. Фото: Суспільне (ілюстративне)

У Київській області у 2023/2024 навчальному році до закладів освіти регіону з 1 вересня пішли близько 244 тисяч учнів.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент освіти і науки КОВА.

Зазначається, що до перших класів цьогоріч зараховано майже 20 тисяч учнів, до десятих — понад 11 947 здобувачів освіти. Планується, що цей навчальний рік завершать 10 870 учнів одинадцятих класів. Загалом у новому навчальному році в області працюють 627 закладів загальної середньої освіти, із них 569 — державні школи та 58 — приватні.

"В умовах воєнного стану кожен заклад освіти отримує дозвіл на відповідну форму роботи, з огляду на наявність укриттів. Станом на 4 вересня 602 школи, тобто 96% від загальної кількості всіх закладів освіти Київщини, працюють в очній та змішаній формі. Решта 25 шкіл — дистанційно",— йдеться у повідомленні.

У КОВА нагадали, що на сьогодні в закладах освіти Київщини облаштовано понад 1200 укриттів.

Що відомо про посилення заходів безпеки дітей на у Києві та області під час війни

Минулого року Уряд ініціював створення "Класів безпеки" у школах. Дітей навчають правилам пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, знайомлять з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. На кінець навчального року у на Київщині діяли 42 "Класи безпеки".

На Київщині за школами, які працювали офлайн або за змішаною системою, закріпили наряди поліції. У разі обстрілів російськими військами закладів освіти, вони повинні прибувати для надання невідкладної допомоги.

У вересні минулого року у КМДА оголосили, що всі столичні школи пильнуватиме "Муніципальна охорона". Святошинський район став першим, де вона запрацювала.

У понад 450 столичних закладах освіти посилять заходи безпеки. Над цим працюватимуть спільно "Муніципальна охорона" і державна Поліція охорони. Мова про облаштування укриттів і систем відеонагляду.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua