У Запорізькій області розкрили корупційну схему виїзду на окуповані території

До неї були причетні чиновники.

У Запорізькій області розкрили корупційну схему виїзду на окуповані території / фото Офіс генпрокурора

В Запорізькій області розкрили корупційну схему, за допомогою якої «ділки» збирали гроші з громадян України за виїзд на тимчасово окуповану територію. До її організації причетні особи з органів влади.

Відповідною інформацією поділився прес-центр Офісу генерального прокурора України.

«За даними слідства, двоє осіб вимагали від громадян кошти за швидкий та позитивний розгляд заявок для виїзду на тимчасово непідконтрольну територію України. Частину отриманих грошей вони повинні були передавати посадовим особам органів влади. Безперешкодний перетин лінії розмежування коштував для однієї людини від 500 до 1500 доларів США та від 700 доларів США за одиницю автотранспорту», — повідомили в Офісі генпрокурора.

Відео дня:

Посередників затримали на території фільтраційного центру в Запоріжжі. У них вилучили понад $13 тис. і 50 тис. гривень. Зловмисникі зібрали це за один день.

Вилучені гроші / фото Офіс генпрокурора

Після цього правоохоронці провели обшук місця проживання злочинців. В результаті вони виявили $69900, €7650 і 50 тис. гривень. Разом з грошима вдалося відшукати чорнові записи із зазначенням громадян і сум, які вони сплатили.

Нагадаємо, у першій половині серпня була розкрита аналогічна схема. Тоді чиновники із Запорізької ОВЦА і деякі члени правоохоронних органів за гроші прискорювали розгляд заявок на перетин лінії розмежування.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua