У ЗСУ розповіли, чи є загроза для Київської ГЕС

У ЗСУ розповіли, чи є загроза для Київської ГЕС

Фото: Скріншот видео YouTube/Vladimir Kot ua Київська ГЕС

Київська гідроелектростанція прикрита від ударів із повітря та захищена від російських ДРГ.

Київська ГЕС перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва і прикрита від ударів з повітря та від диверсійно-розвідувальних сил противника. Про це повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Укрінформ.

«Що стосується Київської ГЕС, то вона перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва, яке підпорядковане мені. Нами вжиті відповідні заходи з безпеки: як щодо прикриття від ударів з повітря, так і щодо неможливості дій диверсійно-розвідувальних сил противника. Цей комплекс заходів повністю впроваджений і вже діє», — сказав він.
Наєв нагадав, що росіяни й до цього намагалися якимось чином зашкодити дамбам на річці Дніпро, але їх дії були безуспішні.

«Ми, звичайно, аналізуємо всі загрози, які можуть бути у майбутньому та завчасно вживаємо адекватних заходів, що знижують і зводять до нуля можливі ворожі дії», — наголосив командувач Об’єднаних сил ЗСУ.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС. В результаті ця споруда була повністю знищена хвилями Каховського водосховища. У зоні затоплення знаходяться 80 населенних пунктів. В регіоні вже почалася масова евакуація.   Партизани дізналися, який батальйон РФ підірвав Каховську ГЕС

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua