YASNO: у Києві відключатимуть світло не лише у чорні, а й у сірі зони графіка

YASNO: у Києві відключатимуть світло не лише у чорні, а й у сірі зони графіка.

YASNO: у Києві відключатимуть світло не лише у чорні, а й у сірі зони графіка. Фото: pixabay.com

Мешканцям Києва варто підготуватися найближчим часом до постійних та тривалих відключень світла, при яких гарантована подача електрики до будинків буде лише на 4-6 годин на добу, в межах білих зон графіка відключень.

Про збільшення обмежень щодо постачання електроенергії у Києві повідомив генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко у своєму блозі. За його словами, такі різкі обмеження «складно прийняти після тривалого часу без відключень, але такою є наша нова реальність зараз».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Проблема в тому, що обсяги генерації не збільшуються, при цьому споживання електроенергії йде вгору і утворюється дедалі більший дефіцит.

Також Коваленко розповів, що розподілом світла займаються диспетчери операторів системи розподілу. Вони стежать за відключеннями в режимі онлайн та оперативно відключають споживачів у разі потреби.

Головне їхнє завдання – розподілити 25-30% енергії, яка йде на критичну інфраструктуру. На другому за важливістю місці їх завдання — розподілити всю енергію, що залишилася, між підприємствами (об’єктами бізнесу) і побутовими споживачами.

На новорічні свята населення отримувало максимум енергії, тому що бізнес не працював. Тепер він включився в роботу і житлові будинки відключатимуть. Ситуація з відключеннями не покращає як мінімум до кінця березня, запевнив Коваленко.

Нагадаємо, вчора Коваленко повторював те саме, що енергосистема України зараз не може працювати без обмежень. Значні ліміти отримує кожна область, тож електрику економлять усі. Ситуацію посилює холодна погода.

Також нагадаємо, що графік відключень по Києву всі мешканці можуть подивитися тут.

Картинка: kyiv.yasno.com.uaКартинка: kyiv.yasno.com.ua

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua