Учителі Києва отримали майже 2 тисячі ноутбуків від Google та ЮНЕСКО

Фото: КМДА

Педагоги Києва отримали майже 2 тисячі нових ноутбуків для організації дистанційного навчання. Комп’ютери передали Києву у рамках ініціативи "Ноутбук кожному вчителю", яку реалізовує Міністерство освіти України за підтримки компанії Google та ЮНЕСКООрганізація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Ноутбуки працюють на базі операційної системи Google Chrome OS, тому мають назву — хромбук.

Учителі Києва отримали майже 2 тисячі нових ноутбуків від Google та ЮНЕСКО. Фото: Сергій Шкарлет/Telegram

Комп’ютери розподілять між закладами освіти для забезпечення неперервної роботи вчителів і організації дистанційного навчання.

"Онлайн навчання можливе і в класах, де діти навчаються очно. Для реалізації такого підходу заклади освіти мають бути забезпечені необхідною технікою", — зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Хромбуки зможуть використовувати для дистанційного навчання педагоги не лише столичних шкіл, а й закладів професійно-технічної освіти.

Що відомо

  • За підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти України регулярно надходять нові хромбуки. За даними Міністерства цифрової трансформації, усього за цей рік у регіони доставили близько 30 тисяч ноутбуків із запланованих 50 тисяч. 28 жовтня майже 9 тисяч комп'ютерів надійшли до Львівської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей. Ще близько 5 тисяч ноутбуків доставили до Житомирської області та Києва.
  • Для волинських педагогів надійшли 1 283 ноутбуки, повідомили в обласній військовій адміністрації. Найперше техніку роздадуть вчителям-переселенцям та педагогам, які зараз працюють дистанційно.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua