Україна очікує перший випуск пілотів F-16 раніше, ніж передбачалося, — WSJ

Наразі достатній рівень англійської має менше 10 пілотів.

Коли пілоти ЗСУ будуть готові до польотів на F-16? / фото US Air Force

В Україні вважають, що вже на початку лютого невелика група бойових пілотів буде готова до польотів на винищувачах F-16.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на українських офіційних осіб. За їхніми словами, перша група, швидше за все, налічуватиме менше 10 пілотів. Оцінки України є більш оптимістичними, оскільки у Штатах вважають, що на це піде більше часу.

І американські, і українські чиновники вважають, що пілотам необхідно буде оволодіти технічним жаргоном, необхідним для управління літаками.

Відео дня

Зазначається, що Сполучені Штати Америки здатні підготувати українських пілотів, які гарно знають англійську, за п’ять місяців. За даними видання, їх направлять на навчання на авіабазу у штаті Арізона. Інші українські пілоти тим часом вивчатимуть мову на базі у Сан-Антоніо.

​​​​​​F-16 для України: останні новини

До коаліції з навчання українських пілотів увійшла Данія, Нідерланди, Бельгія, Канада, Люксембург, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія.

22 серпня стало відомо, що перша група українських військовослужбовців вже прибула на авіабазу в Скридструпі. Вісім з них будуть керувати літаками, інші — обслуговувати винищувачі.

Крім того, у Сполучених Штатах кілька разів оголошували, що готові розглянути питання навчання пілотів на своїй території.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua