Україна отримала партію Leopard від трьох країн, ще одна — на підході (фото, відео)

Данія показала, як проходить навчання українських екіпажів.

Танк Leopard / фото Forsvaret

Перші 10 танків Leopard 1 від Данії, Нідерландів та Німеччини вже передали Україні. Про це повідомляють в Командування оборони Данії.

Ще 10 «леопардів» відправлені з заводу. «10 танків Leopard 1 вже знаходяться на території України, і ще більше — на підході. Тепер вони можуть стати частиною наступу, який українці ще тільки починають. Робота, що ведеться з весни, не припиняється», — йдеться в повідомленні.

Данські та німецькі інструктори навчають українських військовослужбовців у Німеччині, процес проходить у тісній співпраці з перекладачами та представниками танкової промисловості ФРН.

«Данія направила до Німеччини кілька наших кращих танкових інструкторів, щоб навчити українців максимально використовувати цю систему озброєння. І я не сумніваюся, що це допоможе їм виграти оборонну битву, яку вони ведуть зараз», — сказав Головнокомандувач данською армією артилерист Арпе Нільсен.

фото Forsvaret

Серед данських інструкторів є колишні військовослужбовці, які взяли відпустку, щоб допомогти в навчанні українців.

«Разом з Німеччиною Данія постачає в Україну майже 100 танків. Зусиллями наших кваліфікованих і відданих своїй справі інструкторів з навчання українських танкових екіпажів ми гарантуємо, що подарована техніка втілиться в ще один потужний український потенціал для боротьби за оборону», — говорить міністр оборони Троельс Лунд Поульсен.

Навчання на танках Leopard

Танки Leopard для України 

Нагадаємо, взимку влада Данії, Німеччини та Нідерландів пообіцяла відновити не менше 100 наявних у них старих танків Leopard-1, щоб передати їх Україні.

Тоді ж у Пентагоні повідомляли, що у питанні надання Україні Leopard співпрацюють ще п’ять країн: Польща, Канада, Португалія, Іспанія та Норвегія.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua