Україні на переговорах зі США доведеться прийняти непросте рішення, — The Independent

У виданні вважають, що результат переговорів може вплинути на ситуацію на фронті.

Українські військові впевнені, що наша країна все ще може перемогти РФ / Колаж УНІАН, фото — president.gov.ua, 14 бригада оперативного призначення ім. Івана Богуна НГУ «Червона Калина»

На переговорах між Україною та США в Саудівській Аравії, які відбудуться вже 11 березня, українській стороні доведеться зробити непростий вибір — піти на болючі поступки, щоб продовжити отримувати американську допомогу, або відмовитися від пропозицій, через що Києву доведеться битися з Росією майже самотужки, пише The Independent.

Українські військові під Покровськом і Куп’янськом, а також у Запорізькій, Харківській і Сумській областях розповіли журналістам, що вони бачать значне ослаблення наступального потенціалу російських військ. Вони впевнені, що у них є можливість знищити ворога і здобути перемогу в цій війні.

Проте оцінка Білого дому не така позитивна. У виданні підкреслили, що американська розвідка говорить про те, що Україна програє Росії на полі бою.

Відео дня

Ба більше, саме США можуть бути відповідальними за те, що Москва почала отримувати перевагу. У виданні нагадали, що президент США Дональд Трамп наказав призупинити військову допомогу Україні, а потім перестав ділитися розвідданими з Києвом. Це призвело до того, що Росія почала наступ у Курській області.

Українські бійці ж бачать більше перспектив для того, щоб здобути перевагу на фронті.

«Ми не програємо, а росіяни не виграють. Вони сповільнюють темп, посилають у наступ набагато дрібніші групи і не можуть зробити жодних значних кроків на сході. Я не думаю, що у них є такі можливості, як раніше, і вони безумовно використовують набагато менше артилерії. Вони бояться наших безпілотників», — сказав журналістам командир одного з українських батальйонів, який воює на східному фронті.

У виданні додали, що зараз поширюється думка про те, що Україна в спробі повернути військову допомогу і розвіддані від США може погодитися на припинення вогню в повітрі під час перемовин, що відбудуться в Джедді. Якщо цю умову буде дотримано, це призведе до звільнення від безперервних атак російських безпілотників і ракет. Також це означає, що Україна не зможе завдавати ударів углиб території РФ.

У розмові з журналістами українські військові висловили занепокоєння тим, що на зустрічі в Саудівській Аравії можуть бути ухвалені рішення, які тільки нашкодять солдатам на полі бою.

Читайте також:

Зеленський анонсував план перших кроків до миру «найближчим часом»

Зеленський прокоментував призупинення військової допомоги США Україні

Дуда закликав Зеленського відновити переговори з Трампом

«Ми звикли до того, що нас зраджують… Ми можемо битися, це в наших генах, ми можемо битися до останнього українця — це не те, чого ми хочемо. У нас були люди, які зраджували нас усередині країни і за межами України», — пояснив військовий із Третьої окремої штурмової бригади на ім’я Роман, який був поранений під час бою в Бахмуті.

Проте він вважає, що навіть якщо США перестануть допомагати Україні, Сили оборони все ще зможуть перемогти ворога.

«Це наша доля. Я вірю. Ми не вперше воюємо в таких умовах», — підкреслив військовий.

Переговори в Саудівській Аравії — важливі новини

Раніше видання The Economist писало, що переговори в Саудівській Аравії можуть стати останнім шансом для України. Якщо ці переговори в Джидді зазнають краху, Україна навряд чи отримає інший шанс.

Крім того, ЗМІ повідомляли, що держсекретар США Марко Рубіо вже вилетів до Саудівської Аравії на переговори з Україною. Зазначається, що він просуватиме головну ідею президента США Дональда Трампа про швидке припинення війни РФ проти України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua