Українські військові знайшли «вибухове» застосування вогнегасникам: експерт описав новинку

Дальність цих снарядів може бути до декількох сотень метрів.

Українські військові знайшли незвичайне застосування вогнегасникам / УНІАН

Українські військові розробили незвичайні снаряди, спиарючись на досвід ізраїльської армії. Наші захисники переробляють на зброю звичайні вогнегасники, корпус яких заповняться вибухівкою і осколковими елементами.

«У нас на базі гранатомета зробили осколковий боєприпас дистанційної дії. І зробили вони його з досвіду Збройних сил Ізраїлю в шестиденній війні. Зробили його до речі на основі вогнегасника. Беруть звичайний порожній вогнегасник і доварюють до нього хвостовик, який накручують на заряд гранатомета. А сам балон вогнегасника заповнюється вибуховою речовиною і предметами, які дають масові осколки. Це можуть бути обрізки металу, залізяки якісь, гайки, болти», – описав винахід військовий експерт Олег Жданов під час ефіру на YouTube.

За словами експерта, дальність цих снарядів може бути до декількох сотень метрів.

Відео дня

«Під кутом в 45 градусів вистрілюють, підривник ставлять зі сповільнювачем. Відповідно, цей снаряд підривається над окопом противника. Фактично грає роль міномета або артилерії, яка веде вогонь на повітряних розривах, що дає їй можливість більш ефективно завдавати поразки противнику, який ховається в окопах. Ось такий вид боєприпасів створений нашими бійцями, але його придумали не зараз і не сьогодні. Він використовувався, по-моєму, в чотирирічній війні між арабами та ізраїльтянами, і його придумали ізраїльські солдати», – резюмував Жданов.

Іран представив новий безпілотник Shahed: експерт розкрив його особливості

Україна стала третім найбільшим імпортером зброї у світі у 2022-му році

Пропаганда РФ зганьбилася з пафосним роликом про танк Т-90М: видали страшний секрет (відео)

«Схрестили їжака з носорогом»: експерт прокоментував останню «новинку» армії РФ

Українські розробки під час війни

У грудні 2022 року стало відомо, що в Україні розробили безпілотники для Збройних сил. Вони схожі на іранські дрони, але мають свої особливості.

Вже у 2023 році «Укроборонпром» представив свою новинку – осколкову міну 82-мм. Вона може летіти на 4,5 кілометра.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua