Укренерго на третину збільшило прогнозний дефіцит у мережі Києва

Укренерго на третину збільшило прогнозний дефіцит у мережі Києва

Фото: Владислав Содель / Facebook Кияни можуть залишитися без світла, води та мобільного зв’язку

Потрібно запроваджувати екстрені відключення, щоб не зашкодити мережам ще більше, зазначив Сергій Коваленко.

Дефіцит в енергомережі Києва у понеділок, 7 листопада, буде на 32% більшим від закладеного у графіки. Про це напередодні увечері повідомив СЕО постачальника енергоресурсів YASNO Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook.

«Це дуже багато і це форс-мажор. Тому доведеться вдаватися до екстрених відключень. Це означає, що у такому разі графіки не працюють», — написав він, уточнивши, що відповідний прогноз надійшов від оператора системи передачі НЕК Укренерго.

Він закликав киян підготуватися, бо відключення можуть розпочатися з самого ранку.

«Звичайно, розумію, що складно щось планувати, коли ситуація постійно змінюється. Але потрібно вводити екстрені відключення, щоб не зашкодити мережам ще більше», — зазначив Коваленко.

Напередодні Укренерго попередило, що у Києві та семи областях очікується проведення екстрених відключень електроенергії.

Нагадаємо, влада Києва не відкидає, що столиця в результаті ударів окупантів може залишитися без води, світла та зв’язку. У цьому випадку влада, ймовірно, евакуює мільйони людей. Але це не означає, що прямо зараз міська влада готується проводити евакуацію.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua