«Укренерго» не сформував ліміти для регіонів. Чи скрізь у Києві буде світло

Фото: Getty Images

"Укренерго" не надав обмежень для регіонів на вівторок, 14 лютого. Тому у Києві електроенергію не вимикатимуть. За винятком трьох районів, де є дефіцит пропускної спроможності мереж. Про це повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.

За його словами, кілька днів поспіль "Укренерго" не формує ліміти для регіонів і генераційних обмежень практично немає.

"За повідомленнями Міненерго та Укренерго, зараз у роботі усі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій, працюють додаткові блоки на деяких ТЕС, більш активно працюють ГЕС. Це все дає змогу виробляти більше електроенергії. І це справді дивовижно. Енергетики роблять титанічну роботу, щоби ми з вами були з мінімальними відключеннями або взагалі без них", — сказав Сергій Коваленко.

Водночас, додав він, це не означає, що система відновлена настільки, щоб працювати безперебійно.

Тому в деяких районах Києва, зокрема в частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського, є дефіцит пропускної спроможності мереж. Мережі НЕК Укренерго, пошкоджені через обстріли, поки не можуть передавати такі обсяги електроенергії, щоб забезпечити всіх киян світлом. Тому тут можуть застосовуватися локальні відключення за графіками, поінформував гендиректор YASNO.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

Хоча "Укренерго" не надав обмежень на 13 лютого для Києва та області, у деяких районах вимикали світло за графіками. Дефіцит пропускної спроможності мереж зафіксували у частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського районах столиці. А також в частині Бучанського району на Київщині.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua