«Укрпошта» введе в обіг марку «Щедрик. Carol of the Bells». Коли саме

Фото: Укрпошта

23 грудня "Укрпошта" введе в обіг поштову марку "Щедрик. Carol of the Bells". Погашення відбудуться в Головпоштамті в Києві та у Вінниці. Про це повідомили у пресслужбі "Укрпошти".

"Випуск поштової марки приурочено 100-річчю з моменту презентації музичного твору "Щедрик" на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку. Саме після того, коли "Щедрик" Миколи Леонтовича залунав на американській сцені, щедрівка набула всесвітньої популярності, ставши символічним святковим гімном для низки країн", — йдеться у повідомленні. Ескіз до поштової марки створив заслужений художник України Миколай Кочубей. Він зобразив ластівку, про яку співають в обрядовій пісні.

Тираж марки – 200 тисяч примірників. З 23 грудня марку "Щедрик. Carol of the Bells" можна буде придбати в міських відділеннях "Укрпошти" по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти".

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".

28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".

"Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.

1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Усього на одному аркуші — вісім штук марок. Коштують вони 248 гривень

14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

6 грудня "Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua