Укрзалізниця змінює розклад руху потяга Київ-Херсон

Фото: «Укрзалізниця»/Facebook

Змінюється графік руху "Потяга до перемоги" сполученням Київ-Херсон. В "Укрзалізниці" заявили, що роблять розклад поїзда №102/101 Київ-Херсон зручнішим для херсонців.

З 1 грудня поїзд відправлятиметься до Києва в світлу пору доби — о 15:27, прибуваючи до столиці все так же на світанку до перших рейсів кільцевої електрички.

Квитки за оновленим графіком вже у продажу на сайті, у чат-боті та у застосунку.

Що відомо

  • Увечері 18 листопада із Центрального залізничного вокзалу Києва у Херсон вирушив перший поїзд від моменту, коли місто було звільнене від російської окупації.
  • Через кілька днів "Укрзалізниця" збільшила кількість вагонів на "Потяг перемоги" до Херсона. Можна придбати квитки на додаткові 9 вагонів.
  • 13 листопада "Укрзалізниця" анонсувала продаж благодійних квитків до деокупованого Херсона. Також можна оформити квитки на три перших рейси з Києва до п'ятьох міст, у тому числі до деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Рейси буде здійснювати легендарний "Потяг до перемоги", розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua