Управління Верховного комісара у справах біженців ООН в Україні продовжуватиме допомогати відновленню Київщини — Кулеба

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

30 вересня Верховний комісар у справах біженців ООН та керівництво Київської обласної військової адміністрації підписали меморандум про подальшу співпрацю. Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба

"Підписав Меморандум про співпрацю з Управлінням Верховного комісара у справах біженців ООН в Україні, що представляє Кароліна Ліндхольм Біллінг",— повідомив Кулеба.

Фото: Олексій Кулеба/Telegram

За його словами, Управління Верховного комісара у справах біженців ООН постійно допомагає відбудовувати зруйновані окупантами приватні будинки в громадах області.

Голова КОВА зазначив, що наразі систематично Київщина отримує від партнерів будівельні матеріали для відновлення важливих соціальних об'єктів, а жителі — гуманітарну і фінансову допомогу.

Що відомо

  • Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допомагає відновлювати приватні будинки у Макарівській громаді на Київщині. У Забуянському старостинському окрузі під час бойових дій окупанти пошкодили 224 об’єкти, 44 з яких зруйнували повністю. УВКБ ООН опікуватиметься відновленням частини з цих пошкоджених будинків.
  • ООН розширює допомогу — Управління Верховного комісара у справах біженців ООН хоче допомогти з непродовольчими товарами малозахищеним верствам населення та переселенцям Київщини. Також вони продовжать постачати будматеріали і тимчасове модульне житло для тих, хто втратив домівку.
  • Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започаткувала спеціальну програму для вимушено переміщених осіб в Україні, яка зокрема допоможе покрити їхні основні потреби в оренді житла, їжі та предметах гігієни.
  • З 29 серпня по 2 вересня в Обухові на Київщині працювала мобільна бригада благодійного фонду "Право на захист", яка збирала анкетні дані для виплат переселенцям від Управління Верховного комісара у справах біженців ООН
  • Для якісної та швидкої відбудови Київщини, яка постраждала від російської військової агресії, залучать інноваційні та сучасні технології. Для роботи в цьому напрямку Міністерство розвитку громад і територій України та Програма розвитку ООН підписали Меморандум.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua