Уряд ініціював посилення безпеки в громадських місцях: хочуть встановити рамки і сканери

За словами очільника уряду, це «невід’ємний захід» в умовах війни.

Уряд ініціював посилення безпеки в громадських місцях: хочуть встановити рамки і сканери / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

Кабінет міністрів ініціює встановлення додаткових засобів перевірки в громадських місцях.

Як заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, пропонується встановити рамки та сканери.

«В умовах боротьби зі справжнім терористом це  – так само невід’ємний захід», – сказав він, не розкриваючи деталі.

Відео дня

Крім цього, як зазначив Шмигаль, планується створення розгалуженої мережі сучасних облаштованих укриттів у межах пішохідної доступності.

«Ми ведемо війну з цинічним і підступним ворогом. Для нього жертви серед мирного населення такі ж бажані, як і серед військових. Тому ми потребуємо безпеки всюди. У 2023 році будемо активно створювати інфраструктуру безпеки», – наголосив глава уряду.

За словами Шмигаля, Кабмін вже ухвалив рішення про вдосконалення проектування будівель.

«Визначаємо перелік об’єктів, під час будівництва яких обов’язково мають бути передбачені укриття й інші елементи захисту. Це заклади освіти, лікарні, житлові та громадські будівлі, об’єкти критичної інфраструктури», — пояснив він.

Також голова уряду наголосив на необхідності врегулювати обіг зброї в Україні.

«Реалізуємо право людей на самозахист і водночас сформуємо необхідні запобіжники», — додав прем’єр.

Обіг зброї в Україні 

За день до початку повномасштабного вторгнення Росії до України, 23 лютого 2022 року, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект про право на цивільну вогнепальну зброю (№5708), яким передбачається впровадження Посвідчення власника зброї та ведення Єдиного державного реєстру цивільної вогнепальної зброї.

Під час повномасштабної війни кількість прихильників володіння зброєю в Україні вперше стала більшою за кількість противників. Загалом, за даними соціологів, тих, хто кількість тих, хто за надання права на володіння зброєю, під час війни зросла більш ніж удвічі.

Ще у травні Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в Україні треба легалізувати обіг зброї. Він наголошував, що це рішення вже назріло і є «на часі».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua