Уряд виділив понад 300 млн грн на відновлення Київської та Сумської областей

Фото: kmu.gov.ua

Уряд виділив 300 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету на першочергові ремонтні роботи у Київській області, що постраждала від російської військової агресії. Також 37 мільйонів піде на ліквідацію наслідків обстрілів у Сумській області.

Таке рішення ухвалили 14 жовтня під час засідання Кабінету міністрів, повідомляє урядовий портал.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, ці кошти дозволить швидко здійснити ремонти критично необхідних об’єктів, які були зруйновані й під час окупації, і під час останніх ракетних обстрілів.

Що відомо

  • 27 вересня Кабінет міністрів виділив Київській області 300 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури. Планується, що виділені кошти підуть на демонтаж зруйнованих конструкцій, на обстеження, капітальний ремонт і реконструкцію пошкоджених об’єктів.
  • 87 мільйонів гривень буде спрямовано на ремонтні роботи і закупівлю будівельних матеріалів для відбудови тих населених пунктів Київщини, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Додаткове фінансування передбачене в ухвалених змінах до обласного бюджету на 2022 рік, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua