З багатоповерхівки в Ірпені, яку зносять, вирізали шматок стіни з графіті Бенксі

Зі багатоповерхівки в Ірпені, яку зносять, вирізали шматок стіни з графіті Бенксі.

Зі багатоповерхівки в Ірпені, яку зносять, вирізали шматок стіни з графіті Бенксі. Фото: facebook.com/ITV.inform

В Ірпені триває знесення багатоповерхових будинків, які були сильно пошкоджені під час обстрілів навесні 2022 року. При цьому рятують твори мистецтва, що знаходяться на стінах.

Зруйнований багатоповерховий будинок на вулиці Северинівській, 158 в Ірпені знаходиться в процесі знесення. Він пошкоджений настільки сильно, що відновленню не підлягає. Саме на стіні цієї будівлі знаменитий британський художник Бенксі зобразив дівчинку-гімнастку.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Щоб витвір мистецтва не було знищено під час демонтажу, його вирізали зі стіни будинку, повідомляє Big Kyiv з посиланням на інформагентство ITV, і готують до транспортування.

Ще не вирішено, буде це графіті перебувати в цьому місці або десь у місті, розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин. Певно, біля знесеного будинку буде зроблено арт-об’єкт.

У зв’язку з демонтажем будинку на вулиці Северинівській, 158 в Ірпені можливе тимчасове обмеження руху транспорту на частині вулиці Гостомельське шосе. Рух можуть перекривати у будні з 09:00 до 18:00 до кінця травня.

Нагадаємо, графіті Бенксі у Бородянці захистили склом та взяли під охорону.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua