З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів

З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів.

З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів. Фото: Вікторія Андруша/facebook

У четвер, 29 вересня, на Батьківщину з полону повернули шістьох українців: чотирьох морпіхів та двох цивільних. Серед них була 25-річна вчителька Вікторія Андруша із Броварів.

Про це повідомляє видання «Трибуна Бровари».

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Зазначається, що дівчина працювала вчителькою математики в Броварській ЗОШ №5. Під час повномасштабного вторгнення вона перебувала в рідному селі Старий Биків на Чернігівщині. Росіяни звинуватили Вікторію у розголошенні позицій військових РФ, через що і вивезли її в Росію.

З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів.З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів. Фото: Трибуна Бровари

25-го березня загарбники провели обшук у будинку родини Вікторії, стверджуючи, що ті, можливо, співпрацюють із ЗСУ. Окупанти викрали гроші, електроніку та коробки з домашніми речами, а також знайшли телефон учительки, в якому нібито були підтвердження її співпраці з українськими спецслужбами.

Згодом росіяни ще раз приходили до будинку Андруші та забрали її матір, заявивши, що вона «погано виховала Вікторію».Додому жінка повернулась лише 31-го березня.

З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів.З російського полону повернули 25-річну вчительку з Броварів. Фото: Вікторія Андруша/facebook

Спочатку росіяни відвезли Вікторію до котельні сусіднього села Новий Биків, яку використовували як ізолятор. В імпровізованому ізоляторі її тримали три чи чотири дні, а потім вивезли до СІЗО в Курській області Росії.  

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua