За останній місяць у Києві захворюваність на Covid-19 зросла у понад 7 разів

За останній місяць у Києві захворюваність на Covid-19 зросла у понад 7 разів.

За останній місяць у Києві захворюваність на Covid-19 зросла у понад 7 разів. Фото: КМДА

За останній тиждень підтвердили 2278 випадків COVID-19. Водночас місяць тому, з 8 до 14 серпня, у Києві зареєстрували 316 випадків підтвердженого коронавірусу.

Про збільшення кількості випадків захворювання на Covid-19, повідомляють у КМДА.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Крім того, збільшується кількість тяжких випадків, які потребують стаціонарного лікування. На сьогодні в лікарнях перебуває вдвічі більше пацієнтів, ніж на початку вересня, а також у чотири рази більше дітей.

Медики відзначають, що змінилися основні симптоми хвороби. Якщо раніше здебільшого це було підвищення температури, нежить, кашель, пневмонії, то сьогодні хвороба в легких формах може даватися взнаки розладами кишково-шлункового тракту, а у складних – «бити» по серцево-судинній і судинно-мозкових системах і навіть проявлятись інсультом або інфарктом. І все це можливо на тлі нормальної температури тіла.

айкращою профілактикою COVID-19 та його тяжких наслідків лишається вакцинація, а також дотримання протиепідемічних заходів, наголосили у КМДА.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua повідомляв, що в Україні третій рік поспіль з початком осені відбувається зростання захворюваності на COVID-19. За минулий тиждень, з 5 по 11 вересня, зафіксували 23 864 нових випадка інфікування коронавірусом.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua