Захист від холоду у магазинах: теплові завіси і чому вони настільки ефективні

Перефразовуючи відоме прислів’я, скажемо, що тепло не там де гарячі аж до опіку батареї, а там, де є багато продуманих і ефективних рішень для підтримки температури повітря. І де є інвестиції у тепловий затишок. Одне з таких рішень – теплові завіси. Це – унікальні системи теплового захисту великих приміщень, що економлять ресурси і створюють теплий клімат в великих залах та торгових центрах.

Придбання та доставка таких теплових завіс може бути оформлена через сторінку сайту компанії Ваш Клімат https://vashklimat.com.ua/product-category/teplovye-zavesy/.

В онлайн-магазині https://vashklimat.com.ua/ представлено широку палітру брендів кліматичної техніки не тільки для теплових завіс:

  • Ariston;
  • Сooper&Hunter;
  • Electrolux;
  • Midea;
  • Thermex;
  • Zanussi та інші.

Щодо виробників саме теплових завіс, компанія пробує ефективні і давно перевірені часом вироби брендів Olefini, Ballu та деяких інших. Ці вироби зовнішньо нагадують кондиціонери чи обігрівачі, однак мають інше функціональне спрямування, яке є суперкорисним саме для комерційних приміщень де двері не зачиняються від відвідувачів або є потреба створити потужний захист від холоду, проникнення негативних проявів зовнішнього середовища.

Чому теплова завіса міцно «зачиняє» тепловий коридор магазину

Головна причина теплового дискомфорту та великих витрат ресурсів – газу чи електроенергії – для опалення приміщення магазину, супермаркету або торгового центру, наявність протягів та проникнення ззовні холодної маси повітря. Упередити це можна встановленням тамбурів, що будуть створювати повітряний буферний простір. Проте це лише половина виконаного завдання.

Найбільший вплив на комфортну температуру в приміщеннях матиме теплова завіса. Вона встановлюється безпосередньо над місцем, де відбувається проникнення холодного зовнішнього повітря. Саме тут відбувається конвекція холодного і теплого повітря. А отже – тривале і постійне охолодження приміщення магазину. Теплова завіса перешкоджає цьому, створюючи шар постійно нагрітого до оптимального значення повітря.

Робота теплової завіси є постійною і регулюється в залежності від показників датчиків. Повітряна маса постійно підігрівається із тепловою продуктивністю від 8 до 15 і більше кВт. А сама робота може керуватись дистанційно – вручну або за певною програмою. Рівень шуму тут незначний і складає в середньому 50-55 дБ.

Корисні додаткові опції теплової завіси

Теплові завіси працюють не лише на збільшення теплового комфорту. Фактично вони за функціональністю нагадують сучасні кондиціонери, оскільки відфільтровують, прогрівають повітря та спрямовують його на простір дверей. Таким чином разом із повітрям з вулиці, до офісу чи магазину приносять менше пилу, неприємних запахів, часточок відпрацьованих газів автомобілів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua