Закупівля овочерізок в укриття: столичній чиновниці оголосили підозру

Закупівля овочерізок в укриття: столичній чиновниці оголосили підозру

Фото: МВС України Посадовиці Дніпровської РДА повідомили про підозру

У червні Дніпровська райдержадміністрація Києва закупила для потреб укриття 12 овочерізок за 130 тисяч гривень кожна.

Чиновниці Дніпровської районної адміністрації Києва, яка уклала договір про закупівлю овочерізок за завищеною ціною для укриттів, повідомлено про підозру в розтраті майна. Про це 18 серпня повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.   «Посадовиця уклала договір на закупівлю овочерізок за завищеною ціною, які призначалися для використання у закладах громадського харчування в укриттях. Жінка здійснила розтрату бюджетних коштів розміром 300 тисяч гривень. За висновками товарознавчої експертизи було підтверджено факт кримінального правопорушення та повідомлено посадовиці про підозру у скоєнні злочину», — ідеться в повідомленні.
  У МВС зазначають, що жінці загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Закупівля овочерізок в укриття: столичній чиновниці оголосили підозру

Посадовиці Дніпровської РДА повідомили про підозру. Фото: МВС України
Нагадаємо, у червні стало відомо, що столичні чиновники придбали для «облаштування укриттів» електричну сковорідку за 720 тисяч гривень і 12 овочерізок за 130 тисяч гривень кожна. Також стало відомо про замовлення 300 шкіряних барабанів майже на мільйон гривень. Пізніше Дніпровська РДА розірвала скандальний договір.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua