Меморіальна дошка на фасаді спортивної школи в Ірпені. Фото: Спортивний комітет України
В Ірпені відкрили меморіальну дошку в пам’ять про Олексія Джунківського — майстра спорту міжнародного класу з боксу, тренера та захисника мирного населення, який загинув у перші дні повномасштабного вторгнення.
Пам’ятний знак встановили на фасаді спортивної школи, де Олексій багато років виховував юних спортсменів. Церемонію приурочили до дня народження тренера, якому цього тижня мало б виповнитися 43 роки.
Про це повідомляє Спортивний комітет України.
Олексій Джунківський дев’ять років виступав за збірну України з боксу, після завершення спортивної кар’єри став тренером і присвятив себе розвитку дитячого спорту.
У 2022 році, під час бойових дій і окупації Ірпеня, Джунківський залишився у місті, аби допомагати місцевим мешканцям. Він загинув, коли захищав мирних людей, які ховалися у знайомому йому боксерському залі, де сам тренував дітей.
На відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі, вихованці тренера, представники спортивної спільноти та місцеві мешканці.
У пам’ять про Олексія також відбувся боксерський турнір у Бучі, що зібрав понад 100 молодих спортсменів з різних куточків Київщини.
Також читайте: у Бучі проведуть в останню путь 28-річного нацгвардійця Олександра Могилата.
Сніжана БОЖОК