Залужний отримав різдвяний подарунок від британського адмірала

Український главком отримав листівку та пляшку улюбленого алкоголю.

Залужний отримав подарунок з Британії / facebook.com/vzaluznyj

Командувач британської армії адмірал Тоні Радакін подарував головнокомандувачу Збройними Силами України Валерію Залужному пляшку віскі Glenmorangie та листівку з нагоди Різдва.

Як повідомив Радакін у інтерв’ю газеті The Telegraph, Залужний очолює список його міжнародних контактів з іншими командувачами. Адмірал тричі особисто зустрічався з ним у Києві цього року.

Радакін зазначив, що відправив Залужному різдвяну листівку та пляшку його улюбленого шотландського віскі Glenmorangie. 

Відео дня

«Британська військова та дипломатична підтримка України була постійною, незважаючи на політичні заворушення всередині країни. Приголомшливі британські та міжнародні зусилля триватимуть», — сказав адмірал.

«Він ніколи не накладе на себе руки»: Піонтковський спрогнозував долю Путіна

Путін у Мінську підштовхуватиме Лукашенка до сухопутного вторгнення в Україну — ОП

Зеленський викликав Путіна на ринг (відео)

Подоляк розкритикував країни Заходу через нереалістичні плани щодо переговорів з РФ

Британський прем’єр Сунак вирішив провести аудит військової допомоги Україні – BBC

Валерій Залужний на посаді главкома

За плечима генерала Валерія Залужного не одне десятиліття військового досвіду. Влітку 2021 року він став головкомандувачем Збройними силами України. Президент Зеленський високо оцінив виконання поставлених завдань Валерієм Залужним. 

Залужного хвалили навіть росіяни. Зокрема, українофоб Карен Шахназаров відзначив талант полководця у Залужного. Генеральний директор кіноконцерну «Мосфільм» у захваті від комбінацій, які придумує головнокомандувач ЗСУ.

Втім, ходять чутки, що деякі люди з оточення президента України Володимира Зеленського хотіли б замінити Залужного на чинного командувача Сухопутними військами Олександра Сирського. Ці чутки непокоять високопоставлених західних військових чиновників, а обидва генерали стримано коментують ці чутки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua