Замість спорткомплексу – приватна зона відпочинку. У Києві хотіли привласнити частину Труханового острова

Труханів острів. Фото: УНІАН

Правоохоронці виявили незаконну приватизацію спортивної бази та 6 гектарів землі навколо неї на Трухановому острові у столиці. Про це повідомили у Поліції Києва.

Правоохоронці встановили, що голова Київської міської ради профспілок та приватний нотаріус через підроблені документи привласнили державне майно, а також особливо цінні землі. Замість загальнодоступного місця для усіх киян, підозрювані планували організувати приватну зону відпочинку.

"Вартість облаштованих об’єктів нерухомості та земельної ділянки на момент вчинення злочинних дій становила понад 700 мільйонів гривень", – зазначено в повідомленні.

Нині спорткомплекс та землі повернули державі, а голові профспілки та нотаріусу повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ч. 2 ст. 197-1Стаття 197-1. Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, ч. 4 ст. 358Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів Кримінального кодексу.

Шо відомо

  • У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова.
  • Прокуратура Києва повернула громаді 4 земельні ділянки, які вибули з комунальної власності на підставі підроблених судових рішень.
  • У власність держави повернули ділянку ландшафтного заказника "Бориспільські острови" на Київщині, вартість якої понад 200 мільйонів гривень.
  • Господарський суд Київської області скасував рішення про державну реєстрацію прав на земельні ділянки Фастівщини, вартість яких понад 900 мільйонів гривень. Їх повернули державі, а саме Київській обладміністрації.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua