Завершилося опитування про перейменування вулиць та станцій метро у Києві: результати

Завершилося опитування про перейменування вулиць та станцій метро у Києві: результати.

Завершилося опитування про перейменування вулиць та станцій метро у Києві: результати. Фото:

У додатку «Київ Цифрової» завершилося голосування щодо перейменування низки вулиць та станцій метро. Мешканці Києва могли взяти участь у ньому тиждень, із 4 по 11 січня.

За підсумками голосування більшість запропонованих перейменувань громадськість підтримала, проте були і винятки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, на питання щодо перейменування площі Льва Толстого та однойменної станції метро на площу Українських Героїв, а вулиці Льва Толстого – на честь гетьмана Павла Скоропадського 83% голосів було віддано «за». Інші 17% були проти такого варіанту. Загалом на це запитання відповіло 23 747 осіб.

Щоб уникнути дублювання, вже існуючу в Києві вулицю Павла Скоропадського пропонують перейменувати на честь колишнього мера Києва Олександра Омельченка, який помер 25 листопада 2021 через ускладнення коронавірусу. Однак 74% голосів були проти такого варіанту, підтримали його лише 26% осіб із 23 282.

Також громадськість проголосувала «за» перейменування станції метро «Дружби народів» на честь історичної назви місцевості, де вона знаходиться — «Зверинецька». 76% голосів підтримали варіант, а 24% були проти. Усього проголосувало 24 405 осіб.

Проектну станцію метро «Проспект Правди» на Виноградарі пропонують перейменувати на «Варшавську». 90% голосів були «за» даний варіант, проголосувала 21 941 особа.

В опитуванні також питали про перейменування бульвару Перова на Воскресенський проспект, а проспект Визволителів – на проспект Георгія Нарбута (український художник-графік та ілюстратор). 88% людей підтримали цю пропозицію, проголосували 19 442 особи.

Читайте також:

Мінкульт розчарований тим, що консерваторія Києва не захотіла прибрати з назви ім’я Чайковського

У Києві перейменували вулицю Генерала Авдєєнка та кілька скверів

У Києві перейменували бульвар Дружби Народів та ще 31 вулицю

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua