Збірна України виборола друге місце на міжнародних змаганнях з бадмінтону

Українські спортсмени В‘ячеслав Яковлев та Поліна Ткач.

Друге місце у змішаній парній категорії зайняли В‘ячеслав Яковлев та Поліна Ткач.

Збірна України з бадмінтону здобула друге місце у змішаній парній категорії в рамках міжнародних змагань «Slovak Open 2024». Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті України та національної олімпійської збірної України.

Друге місце у змішаній парній категорії в рамках міжнародних змагань з бадмінтону зайняли українські спортсмени В‘ячеслав Яковлев та Поліна Ткач.

Українські бадмінтоністи змогли переграти суперників з:

• Австрії (21:13; 23:21),
  • Польщі (21:15, 23:21),
  • Сербії (15:21, 21:15, 21:10),
  • Іспанії (21:17; 23:21).

У фіналі в боротьбі за перше місце В’ячеслав Яковлев та Поліна Ткач зіграли проти ще однієї пари з Польщі, але польський дует виявився сильнішим (21:18, 21:18).

Також з 12 по 14 квітня 2024 року у спортивному комплексі Каніжа-Арена в місті Надьканіжа (Угорщина) пройшов відкритий чемпіонат Європи серед всіх вікових категорій з бойових мистецтв combat ICO. Київські спортсмени показали високий результат та стали чемпіонами Європи.