Зеленський передасть 100 тисяч доларів за медаль Свободи на відбудову реабілітаційного центру Бородянки

Фото: Telegram/Максим Козицький

Президент Володимир Зеленський передасть премію 100 тисяч доларів за медаль Свободи, яку цього року йому присудили у Конституційному центрі США. Кошти підуть на відбудову реабілітаційного центру Бородянки.

Про це Володимир Зеленський заявив під час форуму "Захисники. Перекличка".

"Я вважаю, що ця відзнака не мені особисто. Це відзнака хоробрості усього українського народу, прагненню усіх наших людей бути вільними. Направляю цю премію на відбудову та оновлення реабілітаційного центру у Бородянці Київської області", – зазначив Зеленський.

За його словами, реабілітація учасників війни повинна стати провідною темою у нашій державі, оскільки вони — основа оборони країни.

Президент наголосив, що ніхто з ветеранів не повинен боятися говорити про свої проблеми через пережите на війні. Для їх вирішення за підтримки першої леді Олени Зеленської запроваджено Національну програму психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. Міністерство у справах ветеранів також ініціює сучасну та ефективну систему реабілітації українських військових, яка має бути розповсюджена по всій країні, сказав президент.

Що відомо

  • Національна програма психічного здоров'я та психосоціальної підтримки допомагатиме українцям пережити психологічні травми, завдані війною.
  • У Міністерстві у справах ветеранів України запрацював реєстр надавачів послуг із психологічної реабілітації для ветеранів та їх сімей.
  • Психологи зазначають, тим, хто був на фронті вперше, важко адаптуватись, коли вони повертаються додому. Через різку зміну обстановки мозок і психіка не можуть адаптуватися так швидко.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua