Зеленський — Шольцу: «цайтенвенде» у 2023 році необхідно завершити нашою спільною перемогою

Президент подякував німецькому канцлеру за підтримку України.

23 червня 2022 року Європейська Рада надала Україні статус кандидата на членство в Євросоюзі / фото t.me / V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до канцлера Німеччини Олафа Шольца, підкреслив, що «цайтенвенде» у 2023 році необхідно завершити спільною перемогою.

Як повідомив глава держави в Twitter, для України важливе україноцентричне головування в G7, фінансова та технічна допомога, статус кандидата на вступ до ЄС.

«Зброя, притулок для понад мільйона українців, україноцентричне головування в G7, фінансова та технічна допомога, статус кандидата на вступ до ЄС. Дякую вам за «цайтенвенде», пане Олаф Шольц! У 2023 році ми маємо завершити її нашою спільною перемогою», — підкреслив президент.

Відео дня

Привітання Зеленського з Новим роком: де та о котрій дивитися онлайн

Орбан взяв Україну в заручники через свою боротьбу за гроші Євросоюзу — Кулеба

Кулеба розповів про складність переговорів щодо надання Patriot Україні

Війна в Україні та членство в ЄС:

23 червня 2022 року Європейська Рада надала Україні статус кандидата на членство в Євросоюзі.

Водночас Україна має втілити ряд важливих реформ. Єврокомісія представила сім рекомендацій щодо впровадження необхідних реформ. Зокрема, серед цих рекомендацій: прискорення добору суддів Конституційного Суду, продовження втілення реформи системи правосуддя, боротьба з корупцією та відмиванням коштів, демонстрація відчутних результатів втілення закону про деолігархізацію, узгодження аудіовізуального законодавства з Європейським, прийняття та реалізація закону про національні меншини та інші.

21 серпня голова представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас заявив, що Євросоюз наступного року проаналізує виконання Україною семи рекомендацій, щоб зберегти статус країни-кандидата на вступ до євроспільноти.

29 серпня канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що країни Західних Балкан, Україна, Молдова, а в перспективі і Грузія повинні приєднатися до ЄС.

1 вересня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підкреслив, що Україна може отримати членство в Євросоюзі «за дві ночі».

4 вересня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що заява Шольца про те, що Україна має стати членом Європейського Союзу, є важливим політичним маніфестом в рамках політики «цайтенвенде»або» зміни епох».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua