Зеленський відзначив на Алеї сміливості в Києві політиків Латвії, Польщі, Чехії та Словенії

Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Фото: Офіс Президента

Президент Володимир Зеленський відкрив на Алеї сміливості дві таблички. На першій викарбували ім'я президента Латвії Егілсу Левітсу. Другу присвятили одразу декільком політикам – прем'єр-міністру Польщі Матеушу Моравецькому, колишньому віце-прем'єр-міністру Польщі Ярославу Качинському, прем'єр-міністру Чехії Петру Фіалі та колишньому голові уряду Словенії Янезу Янші.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Володимир Зеленський наголосив, наша країна буде завжди вдячна тим державам і народам, які підтримали нас у найважчі часи війни.

Володимир Зеленський та президент Латвії Егілс Левітс. Фото: Офіс Президента

Так, з перших днів російського вторгнення президент Латвії різко засудив дії росіян, назвавши їх геноцидом українського народу. Також він підтримав ініціативу позбавляти громадянства мешканців своєї країни, які схвалюють дії Росії.

Фото: Офіс Президента

Інші політики, імена яких на другій табличці, також засудили збройну агресію РФ, підтримували санкції проти неї, наголошували на всесторонній допомозі нашій державі. У перші дні повномасштабної війни вони не побоялися приїхати до України.

"Це був один із найскладніших моментів війни. Коли віри у свою безпеку серед лідерів багатьох країн ще не було, у нас з’явилася дуже смілива команда", – сказав Зеленський.

Що відомо

  • 9 вересня Київ відвідали президент Латвії Егілс Левітс та прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, які зустрілися із президентом Володимиром Зеленським. Сторони обговорили співпрацю у сфері енергетики та інфраструктури.
  • 23 серпня у Києві президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда відкрили Алею сміливості на площі Конституції. На цій Алеї вказуватимуть імена політиків та інших представників країн-партнерів, які надають Україні важливу підтримку у боротьбі з Російською Федерацією.
  • Свою відзнаку отримав також колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua