Зеленський передає премію Свободи на відновлення реабілітаційного центру в Бородянці

Зеленський передає премію Свободи на відновлення реабілітаційного центру в Бородянці.

Зеленський передає премію Свободи на відновлення реабілітаційного центру в Бородянці. Фото: mva.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський декілька місяців тому отримав американську премію Свободи. Її розмір становить 100 тисяч доларів. Ці гроші він віддасть на відновлення реабілітаційного центру для ветеранів АТО/ООС у Бородянці, який під час окупації знищили російські військові.

Про це президент повідомив у своїй промові на ветеранському форумі “Захисники. Перекличка. Там де ми, там Україна”.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами Зеленського, відзнака, яку йому присудив Конституційний центр США,  була не особисто для нього, це відзнака хоробрості всього українського народу, Збройних Сил України та всіх наших людей, які прагнуть бути вільними.

— А тому я погодився прийняти цю відзнаку лише від імені усіх українців і направляю цю премію на відбудову й відновлення реабілітаційного центру у Бородянці Київської області”, – сказав під час промови президент.

Він переконаний, що реабілітаційний центр для ветеранів потрібно відновлювати, адже вони були і є основою нашої оборони і можуть стати основою відновлення держави. Для цього потрібна реабілітація учасників війни, ця галузь допомоги усім, хто потребує фізичної та психосоціальної підтримки, має бути однією з пріоритетних.

Читайте також:

Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною світу за версією журналу TIME

У Київській області з’являться музеї та турмаршрути, присвячені бойовим діям у регіоні

Володимир Зеленський додав, що зараз в Україні створюється національна програма психічного здоров‘я та психосоціальної підтримки, яка спрямована й на допомогу ветеранам. Міністерство у справах ветеранів також буде здійснювати ще більше відповідних ініціатив. Президент сказав, що сучасна зручна і, головне, ефективна система реабілітації наших воїнів має бути кожному регіоні України.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що у Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення під час окупації селища влучив снаряд з російського танку. До війни там працювало 30 людей, двоє з яких загинули внаслідок обстрілу. Наразі Центр Центр переїхав до Бородянського академічного ліцею. Там надають допомогу постраждалим від російської агресії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua