Зеленський відвідав у Вишгороді «пункт незламності» та розповів дітям про майбутню Перемогу — відео

Володимир Зеленський відвідав у Вишгороді "пункт незламності" та розповів дітям про майбутню Перемогу - відео.

Володимир Зеленський відвідав у Вишгороді "пункт незламності" та розповів дітям про майбутню Перемогу — відео. Фото: t.me/OP_UA

Президент України приїхав до Вишгорода, який цього тижня потрапив, серед інших міст, під обстріл російськими ракетами. Там він поспілкувався із дітьми.

Нагадаємо, зараз по всій Україні, зокрема у Києві та області, починають працювати пункти незламності. Це місця, куди люди можуть прийти у разі тривалого вимкнення електроенергії. PRO-kyiv.in.ua писав, де і як у Києві працюють пункти незламності, і що багато з них лише позначені на картах в інтернеті, а насправді вони закриті.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

25 листопада президент України приїхав до Вишгорода і особисто оглянув один із відкритих там пунктів незламності. Там він поспілкувався з дітьми та розповів їм, що Україна вже багато зробила для Перемоги, і треба лише трохи почекати.

Про те, коли, нарешті, ми дочекаємось Перемоги, запитав президента один із дітей, які грають у пункті. Також діти попросили дозволу сфотографуватися на згадку із Зеленським.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua