Жданов розповів, чому росіяни не обстрілюють ракетами центр Києва

Відомий військовий експерт Олег Жданов розповів, чому російські окупанти не обстрілюють ракетами історичний центр української столиці.

Відомий військовий експерт Олег Жданов розповів, чому російські окупанти не обстрілюють ракетами історичний центр української столиці та урядовий квартал. Про це стало відомо із інтерв’ю аналітика, яке він дав каналу Politeka.

За його словами, історичний центр столиці несе символічну важливість для окупантів, оскільки росіяни вважають історію Києва «своєю» та хочуть привласнити її собі.

Він також зазначив, що в історичному центрі урядові будівлі зводилися з розрахунком на можливий ядерний удар по Києву, а тому звичайні обстріли не вирішать російських завдань.

Нагадаємо, що російські окупанти можуть загрожувати українській столиці ракетними обстрілами з території Білорусі ще як мінімум три місяці. Про це стало відомо із брифінгу заступника начальника головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексія Громова.

За його словами, у найближчі три місяці з боку Білорусі залишатиметься загроза ракетних ударів по Києву та іншим регіонам України.

Він зазначив, що на сьогоднішній день немає загрози сухопутного вторгнення в Україну з боку Білорусі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua