З’явилися перші зображення «хмарної» консолі від Logitech та Tencent

Пристрій для «хмарного» геймінгу обіцяють випустити до кінця року.

Консоль обіцяють випустити вже до кінця 2022 року / Джерело: Logitech, evleaks

На початку серпня Logitech і Tencent Games повідомили про свої плани випустити ігрову консоль, і ось в мережі вже з’явилися «живі» фото майбутнього гаджета.

Судячи з кадрів, опублікованими блогером Еваном Блассом, зовні консоль буде нагадувати Steam Deck або навіть Nintendo Switch Lite. Але, на відміну від цих пристроїв, приставка від Logitech працює через «хмару».

Також на одній з картинок можна побачити інтерфейс консолі з ярличками Google Play, Xbox, GeForce Now, Steam, Chrome і YouTube. Також видніються іконка у вигляді листа – можливо, натяк на якісь соціальні функції. Втім, поки не можна стверджувати, чи фінальний це варіант інтерфейсу.

Відео дня:

Джерело: Logitech, evleaks

Поки що терміни запуску та ціна Logitech G Gaming Handheld не розголошуються, але її обіцяють випустити до кінця 2022 року.

Як і залишаються невідомими технічні характеристики пристрою. Згадується лише, що консоль «об’єднає в собі знання Logitech G в області заліза та експертизу Tencent Games в хмарних сервісах».

Джерело: Logitech, evleaks

Як УНІАН раніше повідомляв, Logitech перевипустила «найпопулярнішу у світі ігрову мишу» G502. Новинки оснащені новими оптико-механічними перемикачами, а топові моделі можуть заряджатися через килимок.

Також писали, що AMD представила нове сімейство процесорів Ryzen 7000. У серію увійшли чотири моделі – найпродуктивніша включає 16 ядер при частоті до 5,7 ГГц. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua