З’явилася петиція проти проведення дискотек та роботи нічних клубів у Києві

З'явилася петиція проти проведення дискотек та роботи нічних клубів у Києві.

З’явилася петиція проти проведення дискотек та роботи нічних клубів у Києві. Фото: unsplash.com

Через вечірку в одному з київських ресторанів спалахнув масштабний скандал. Багато громадян були обурені проведенням таких заходів в умовах воєнного часу. Крім того, що це засуджували мирні люди, до них приєдналися і військовослужбовці, які зараз захищають Україну від російських окупантів.

На тлі цих новин на сайті Київради 1 вересня з’явилася електронна петиція проти роботи нічних клубів та проведення дискотек у Києві. Зареєструвала її Людмила Симоненко.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як стверджує автор петиції, вона киянка вже не в першому поколінні та їй соромно спостерігати за тим, що відбувається зараз у Києві. Під цими словами вона має на увазі проведення гучних вечірок з танцями та діджеями.

Людмила зазначила, що через одне відео з клубу Hangover, яке нещодавно розлетілося по мережі, весь світ зробив висновок, що у Києві всі гуляють, доки в країні триває війна.

Симоненко просить міську владу розглянути питання про заборону таких заходів та вжиття заходів, щоб киянам не було соромно за своє рідне місто.

Станом на сьогодні, 5 вересня, зібрано вже близько 1 900 голосів із 6 000 необхідних. До закінчення голосування є ще 55 днів, тому бажаючі можуть підписати петицію за посиланням.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua