З’явилися фото будинку у Києві, на який упали уламки дронів

Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів

Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/dobronosov/6913

Стало відомо, що один із будинків, який постраждав внаслідок нічної атаки дронами на Київ, знаходиться у Святошинському районі.

Уламки знищеного дрона влетіли до середини будинку. Пошкоджено фасад, вікна та квартири. В одній з них, яка найбільше постраждала, проживає сім’я з чотирьох осіб. Всі вони на момент атаки були вдома, але в іншій частині квартири, що врятувало їм життя, пише «Страна.ua».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Місцеві жителі розповідають, що вибух стався приблизно о 1:10, коли всі спали. Ударною хвилею вибило вікна та двері, від чого люди прокинулися. Все було в диму та пилу.

Дорослі швидко схопили дітей та почали виходити на вулицю, де вже стояло багато мешканців будинку.

— За хвилин 20 приїхали рятувальники. Пощастило, що нічого не зайнялося і частина квартири вціліла», — розповідає мешканець будинку.

На фото з місця події видно, що в квартирі знищено практично все майно. Також постраждав автомобіль біля будинку, асфальт.

Зазначимо, що фотограф Ян Доброносов, який опублікував кадри з місця пригоди, написав, що є поранені. Але поки що офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Наслідки атаки по Києву -Наслідки атаки по Києву — фото: t.me/dobronosov/6913Наслідки атаки по Києву -Наслідки атаки по Києву — фото: t.me/dobronosov/6913Наслідки атаки по Києву -Наслідки атаки по Києву — фото: t.me/dobronosov/6913

Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів -Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/stranauaЯк зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів -Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/stranauaЯк зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів -Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/stranauaЯк зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів -Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/stranauaЯк зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів -Як зараз виглядає будинок у Києві, на який упали уламки дронів — фото: t.me/stranaua

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua