Зруйнована Велика Димерка: посол Швеції приїхав у звільнене від росіян селище під Києвом

Посол відвідав Велику Димерку в Національний день Швеції

Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг побував у селищі Велика Димерка, що в Київській області. Під час окупації Київщини російськими військовими Велика Димерка зазнала значних руйнувань через активні бойові дії. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, таку заяву зробило посольство України у Швеції у Фейсбуці.

У повідомленні посольства Швеції в Україні зазначається, що вони спрямують зусилля на відновлення нашої держави.

«У Національний день Швеції я відвідав визволену Велику Димерку. З 90-их років ми підтримуємо муніципалітети в Україні і знаємо силу громад. Тепер ми спрямовуємо наші зусилля на те, щоб допомогти їм відновитись», — заявив дипломат Тобіас Тиберг під час поїздки до Великої Димерки.

Як повідомляли раніше Pro-KYIV.in.ua, зі Славутича до Чернігова запустили додаткові електрички. Нові приміські поїзди курсуватимуть щоденно за маршрутом Чернігів — Славутич — Чернігів з 7 червня. З Чернігова електричка відправлятиметься о 8:05, прибуття до Славутича о 9:05. У зворотному напрямку, зі Славутича, відправка о 9:20, прибуття до Чернігова о 10:20.

Також Pro-KYIV.in.ua писали, що в Києві арештували майно російського підприємства на 150 млн грн. У Києві в рамках кримінального провадження заарештували та передали в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) майно підприємства, яким володіє російські бізнесмени. 

Читайте на порталі Pro-KYIV.in.ua: у Макарові, Бородянці та Димері відкриють консультаційні центри. У центрах можна буде отримати інформаційну та методичну допомогу з питань відновлення життєдіяльності селищ. В центрах працюватимуть профільні спеціалісти Київської обласної військової адміністрації та територіальної громади.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua