ЗСУ створила навколо Києва кілька ліній оборони

ЗСУ створила навколо Києва кілька ліній оборони.

ЗСУ створила навколо Києва кілька ліній оборони. Фото: AP Photo/Vadim Ghirda

На Київщині військові підготували багаторівневу оборону, щоб бути готовими до повторного вторгнення до столичного регіону.

Українські військові регулярно відстежують усі пересування російської армії з полігонів. Завдяки цьому ВСУ матиме достатньо часу, щоб повідомити населення про нове російське вторгнення до Київської області, якщо воно відбудеться.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Загальна протяжність рубежів оборони у Київській області – приблизно 1000 км. Про це розповів командувач угрупування Сил та засобів оборони Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк в інтерв’ю «Суспільне».

Нова лінія оборони включає довгострокові споруди та професійно обладнані позиції. Уздовж усього кордону з Білоруссю йдуть мінні поля та «суцільні завали». Прорвати таку оборону буде складно, на це знадобляться великі зусилля. Перевага ЗСУ на прикордонних територіях – гарне знання місцевості та її підготовка до оборони.

Нагадаємо, український військовий експерт Роман Світан вважає, що Київ росіяни не зможуть захопити навіть якщо кинуть на столицю всю свою армію.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua