ЗСУ нарощують оборонні рубежі Києва

ЗСУ нарощують оборонні рубежі Києва

Фото: Сухопутные войска ВС Украины / Telegram

Встановлюються довготривалі вогневі споруди різного типу й інженерні загородження, зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

  Українські військові нарощують оборонні рубежі Києва. Навколо столиці створюється багатоешелонована оборона, повідомляють Сухопутні війська ЗСУ у середу, 2 листопада.   Вказано, що вдосконалюється система інженерного обладнання та спорудження фортифікаційних споруд навколо столиці.   «Виходячи з висновків аналізу захисту столиці у лютому–квітні, вживаються додаткові заходи щодо посилення оборони. Передусім проводимо облаштування вогневих позицій та укриттів для особового складу», – заявив командувач угрупування сил і засобів оборони Києва, екс-командувач ООС, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.   Він зазначив, що ЗСУ нарощують фортифікаційне облаштування рубежів оборони через встановлення довготривалих вогневих споруд різного типу.   «Також встановлюємо вибухові і невибухові інженерні загородження перед позиціями наших військ», – додав генерал.   Так, за його словами, створюється система багатоешелонованої оборони шляхом нарощування районів кордонів і позицій.  

  Нагадаємо, ще у травні стало відомо, що Київ будує укріплення на випадок нового штурму військами РФ. При цьому перший рубіж оборони облаштовується на великій відстані від міста.   ЗМІ показали будівництво укріплень окупантів на Луганщині  

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua