ЗСУ затрофеїли унікальні російські снаряди «Свинець-2»: що відомо (фото)

ЗСУ даний боєприпас вже вивчили.

t.me/zloyodessit

Ще на початку вторгнення Росії ЗСУ затрофеїли боєприпаси 3БМ60 «Свинець-2», підтвердив військовий оглядач Олександр Коваленко, посилаючись на фото захисників.

Концерн «Техмаш» держкорпорації «Ростех» вперше представив у військовому інноваційному технополісі «Ера» танкові підкаліберні снаряди «Свинець-2» у 2019 році, зазначив Коваленко.

«Бронепробивність даних снарядів збільшена більш ніж на 20%, і якщо штатний постріл — це пробій 230 мм броні, то постріл «Свинець-2» — 300 мм (під кутом 60 градусів). Але стати масовим серійним снарядом «Свинець-2″ не зміг і досі є дуже рідкісним, унікальним пострілом у російських військах», — пояснює експерт.

Відео дня

Коваленко додав, що ЗСУ вказаний боєприпас вже вивчили, тоді як російські танкісти «на ці снаряди моляться, щоб їх отримати».

«Всі їхні (боєприпасів — УНІАН) переваги і недоліки вже давно відомі, з усіма наслідками», — підсумував Коваленко.

Скільки танків Україна отримає в першій хвилі: у Зеленського озвучили цифри

Нідерланди обговорюють можливість надання Україні винищувачів F-16

Разом з рідкісним БМПТ «Термінатор» росіяни втратили ще дуже дорогий танк і трал — експерт

Втрати Росії в Україні — актуальне

З початку повномасштабного вторгнення ЗСУ знищили 135 740 окупантів, «плюс» 730 тіл протягом 9 лютого.

Напередодні артилеристи показали унікальні кадри удару по командному пункту росіян — ЗСУ змусили загарбників буквально тікати, залишаючи поранених, на крадених мотоциклах.

А 72-та ОМБр імені Чорних Запорожців показала цікаві кадри удару по танках противника. Одному окупанту, який буквально за кілька секунд до наступного удару вибіг зі свого танка, пощастило «так собі». Він легенько підсмажився.

Підтверджено ліквідацію на війні в Україні російського чемпіона з карате.

Також українськими воїнами «зажмурені» серійний вбивця, російський «термінатор», герой російських «казок», бойовий піп, який благословляв ворога на вбивство українців.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua