
Відзнака «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади». Фото: скріншот
Нагороди вручили рідним загиблих воїнів.
У Білій Церкві вшанували пам’ять земляків, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів.
Перед початком 90-ї сесії Білоцерковської міської ради відзнаки «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади» вручили рідним загиблих воїнів.
Як повідомляють в громаді, відзнакою нагороджені:
- Олександр Архипенко;
- Сергій Карцев;
- Костянтин Мерний;
- Олександр Мизин;
- Павло Рєзнік;
- Віталій Роїк;
- Денис Саханда;
- Олександр Слюсар;
- Антон Чикалюк;
- Михайло Татарчук;
- Петро Ширма.
Вічна пам’ять та шана полеглим Героям. Слава Україні!
Ірина ГОЛОТЮК
