Київ під ракетним ударом: уламки впали у Дарницькому районі

Захисники неба збивають ворожі цілі над містом. Фото: Даша Гришина

У столиці працюють сили ППО.

У четвер увечері, 25 червня, російська армія атакувала Київ балістичними ракетами. У місті лунають вибухи. Про загрозу балістики попередили Повітряні сили ЗСУ.

На цей момент ворог атакував столицю щонайменше двома ракетами. Мер Києва Віталій Кличко закликав жителів міста не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях до офіційного сигналу відбою загрози. Зараз у місті працюють сили протиповітряної оборони.

Як повідомив Кличко, у Дарницькому районі уламки ракети впали на відкритій території. Екстрені служби прямують на місце. Там загорілося складське приміщення.

Чи є постраждалі — наразі невідомо.

Новина доповнюється.

Олександр ГАЛУХ

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua