40 дітей з Київщини отримали ноутбуки для онлайн-навчання — Кулеба

Діти Київщини отримали ноут-буки та солодкі подарунки Фото: Олексій Кулеба/Telegram

Для 40 дітей із Київської області Фундація Олени Зеленської, Міністерство освіти і науки України та благодійники передали ноутбуки та солодкі подарунки. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Насамперед допомагаємо тим, кому найважче — дітям-сиротам та вимушеним переселенцям, дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей. Деякі з них втратили батьків під час бойових дій в області та інших регіонах України", — каже Кулеба.

40 дітей з Київщини отримали ноутбуки для онлайн-навчання. Фото: Олексій Кулеба/Telegram

За його словами, ноутбуки отримали діти з Макарівської, Ірпінської, Білогородської, Борщагівської, Бучанської, Гостомельської та Бородянської громад.

Голова КОВА зауважив, що нова техніка допоможе дітям повноцінно навчатися онлайн.

Що відомо

Закладам освіти Київщини передали 3 808 ноутбуків. Комп’ютери отримають педагоги 42 громад регіону. Девайси використають для організації освітнього процесу, зокрема дистанційного навчання.

На початку листопада педагоги Київщини отримали 4 тис комп’ютерів за програмою "Ноутбук кожному вчителю", яку започаткувало Міністерство освіти спільно з компанією Google та за підтримки ЮНЕСКО.

100 ноутбуків передали благодійники школярам та вчителям Київщини. Допомога надійшла в рамках співпраці області із громадською організацією "SOS Ukraine" і Міністерством економіки та інновацій Литовської Республіки.

Учителі Києва отримали майже 2 тисячі нових ноутбуків для організації дистанційного навчання у межах ініціативи "Ноутбук кожному вчителю".

За підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти України регулярно надходять нові хромбуки. За даними Міністерства цифрової трансформації, усього за цей рік у регіони доставили близько 30 тисяч ноутбуків із запланованих 50 тисяч. 28 жовтня майже 9 тисяч комп'ютерів надійшли до Львівської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей. Ще близько 5 тисяч ноутбуків доставили до Житомирської області та Києва.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua