Біля Бучі знайшли тіло ще одного вбитого чоловіка

Біля Бучі знайшли тіло ще одного вбитого чоловіка

Фото: t.me/andrii_nebytov Біля Бучі знайшли тіло ще одного вбитого чоловіка

Тіла двох членів розстріляної родини були виявлені у квітні, невдовзі після звільнення окупованої території, а 15 серпня було виявлено третє тіло.

  На Київщині під Бучею знайшли тіло ще одного вбитого мирного жителя. Наприкінці лютого автомобіль, у якому перебував чоловік із сім’єю, розстріляли російські окупанти. Про це повідомляє начальник ГУ Нацполіції Київської області Андрій Нєбитов.   Повідомляється, що розстріляли родину з 5-річною дівчинкою.   «Вчора ми виявили тіло ще одного вбитого під час окупації мирного жителя. Машину 58-річного жителя Бучанщини і його сім’ї війська Російської Федерації обстріляли наприкінці лютого, коли мирні жителі намагалися евакуюватися з окупованого району Київської області. Трагедія сталася на дорозі між селами Здвижівка і Блиставиця. У результаті розстрілу автомобіля загинув і глава сім’ї, його дружина і старший 17-річний син. Куля потрапила в голову і 5-річній Анастасії, дитину дивом врятували лікарі», – повідомляє Нєбитов.   Тіла двох членів розстріляної родини були виявлені у квітні, невдовзі після звільнення окупованої території, а 15 серпня було виявлено третє тіло.  

  Нагадаємо, у Бучі триває поховання загиблих мирних жителів від рук російських загарбників, тіла яких залишилися невпізнаними.  

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua