Дітей врятували з окупації: звільнена з полону РФ українка нарешті зустрілася з синами (фото)

Сини екс-полоненої залишалися на тимчасово окупованих територіях України.

Звільнена з полону РФ українка нарешті зустрілася з синами / фото t.me/vereshchuk_iryna

Через два місяці звільнена з російського полону Юлія Дворніченко змогла нарешті зустрітися зі своїми синами, які були на окупованій території.

Як повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, Юлію звільнили з полону в середині жовтня.

«То був великий обмін полоненими, коли Україна повернула додому 108 наших жінок. Однак, на тимчасово окупованих територіях залишалися два її сина: 11-річний Марк та 18-річний Данило», – зазначила Верещук.

Відео дня

Пологи після полону: як почувається медик з Маріуполя, що була у неволі під час вагітності

«Моя зброя — пісня»: звільнена з російського полону «Пташка» показала архівний запис із «Азовсталі» (відео)

Багато жінок і цивільні: Верещук назвала кількість українців у російському полоні

Міністерка розповіла, що відразу після повернення Юлії з полону, міністерство «негайно розпочало боротьбу за повернення її синів».

«Минуло майже два місяці. Сьогодні вони разом, втрьох, у Києві. Попри ранковий ракетний обстріл, вони щасливі. Ми з командою теж», — написала Верещук і продемонструвало фото зустрічі.

Повернення українок з полону РФ

17 жовтня Україна звільнила з російського полону 108 жінок. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомляв, що серед звільнених 37 жінок, евакуйованих з «Азовсталі», 11 офіцерок та 85 рядових та сержанток. З них 35 – захисниці із Збройних сил України, 32 – військово-морських сил, 12 – тероборони, 8 – Нацгвардії (включно з 2 із «Азову»), 5 — Держспецслужби транспорту, 4 Держприкордонслужби. Ще 12 звільнених з полону – цивільні.

Єрмак також повідомляв, що серед звільнених були дівчата, незаконно ув‘язнені в ОРДЛО, які потрапили в полон ще до широкомасштабного вторгнення. Люди сиділи з 2019 року в псевдореспубліках за «надто проукраїнську позицію», яка виражалась у перевезенні гуманітарки для дітей-сиріт, надумані «шпигунство» та «тероризм». Керівник ОП зазначав, що «це був нервовий обмін».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua