Ілон Маск назвав Революцію Гідності «переворотом» й нарвався

Мільярдер повторив наративи російської пропаганди.

Ілон Маск назвав Революцію Гідності «переворотом» / фото УНІАН

Американський бізнесмен і засновник SpaceX Ілон Маск знову розлютив українців. Він назвав Революцію Гідності «переворотом», повторивши російські наративи.

«Ці вибори (президентські вибори в 2010 році – УНІАН), можливо, були сумнівними, але немає ніяких сумнівів в тому, що переворот дійсно був», — написав Маск в Twitter.

Українці пояснили мільярдерові, що ніякого перевороту не було. Громадяни України змогли домогтися відсторонення Віктора Януковича, який як президент зрадив інтереси країни, а потім і зовсім втік до Російської Федерації.

Відео дня

«Росія змогла поставити свою маріонетку на чолі України. Янукович був ворогом народу і України й крок за кроком вів нашу країну в прірву. Український народ об’єднався, щоб позбутися цього злочинця. У цьому суть того, що сталося», — пояснив один з користувачів соцмережі.

Скандальні заяви Ілона Маска про Україну — що відомо

Ілон Маск з улюбленця українців перетворився на посміховисько після скандальних заяв про Україну. На початку вересня 2022 року мільярдер опублікував у Twitter «мирний план», який нібито повинен допомогти закінчити війну в Україні.

Крім того, він заявив, що налаштований проукраїнськи, але вважає недоречними кроки щодо звільнення Україною Криму, який Росія анексувала в 2014 році.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua