Як краще купувати та за якими критеріями вибирати диван?

М’які меблі використовуються у побуті та у діловій сфері для оздоблення приміщення, створення функціональної зони відпочинку та контактування, а також виконують функцію спальної зони, якщо ми говоримо про дивани. Диван є уособленням комфорту в приміщенні. Це універсальне та необхідне рішення для будь-якої оселі. Без диванних меблів складно собі уявити сучасну домівку, і зовсім неважливо, однокімнатна це квартира в багатоповерхівці чи просторий приватний котедж.

Як краще купувати дивани?

Є декілька варіантів, як придбати диван в Україні. Можна вибрати модель в салоні та забрати власним транспортом, або замовити м’які меблі через інтернет-магазин з доставлянням додому. Перший варіант надає можливість купити диван зі складу в Києві https://ddn.ua/ua/dyvany-na-skladi.html.

Що означає «диван зі складу»?

Меблі зі складу (або акційні меблі) коштують дешевше, але при цьому нічим не відрізняються від звичайних виробів в плані якості. Це такі ж фабричні меблі, як і будь-які інші, але вони були вироблені «потоковим методом», тобто у великих кількостях під складське наповнення, а не під індивідуальне замовлення окремого клієнта.

Не важко порахувати, що при одночасному замовленні умовних 10 диванів, фабрика одноразово купує для їх виготовлення відповідну кількість матеріалу, що дозволяє виробнику зекономити на перевезеннях й не тільки. В результаті кожна окрема одиниця (з цих 10-ти) буде коштувати помітно дешевше, ніж така ж сама одиниця, для якої купували та доставляли матеріал окремо.

Тому є доречним купувати м’які меблі зі складу, адже це реальна можливість швидко купити якісний диван за меншою ціною.

Основні критерії вибору диванів

Як і будь-які інші меблі, дивани мають численні характеристики. Вони можуть бути різної геометрії, розмірів, матеріалів, а також мати різний дизайн та оздоблення. Загальний перелік чинників та параметрів, на які слід звертати увагу при виборі дивану, включає наступні:

  • форма;
  • розміри;
  • кількість спальних місць;
  • система трансформації;
  • матеріали (корпусу та оббивки);
  • особливості наповнення;
  • дизайн та стиль.

З габаритами та геометрією все зрозуміло. Найчастіше покупці вибирають диван за своїми візуальними вподобаннями, характеристиками спальної поверхні та враженнями від системи трансформації. Дизайн слід підбирати під стиль інтер’єру приміщення. Розкладний механізм має влаштовувати щодо сторони розкладання (вбік або вздовж виробу) та зручності експлуатації. Спальну поверхню слід ретельно вибирати за степенем жорсткості.

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
PRO-KYIV.in.ua