Як приготувати мариновані печериці з кетчупом чилі – покроковий рецепт

В арсеналі кожної господині є декілька вишуканих блюд та наперед заготовлених салатів, закруток, м’ясних чи рибних закруток, завдяки яким можна нашвидкуруч можна нагодувати домочадців чи прийняти неочікуваних гостей. Сайт torchyn.ua пропонує українським газдиням сотні унікальних рецептів неймовірно смачних та поживних, швидких у приготування перших та других страв, салатів, м’ясних страв та закусок, десертів та сендвічів. Окремий розділ присвячено рецептам щодо консервації огірочків та помідорів, кабачків та баклажанів, приготуванню кабачкової ікри, лобіо, аджики. В цьому ж розділі можна знайти оригінальний рецепт як приготувати мариновані печериці з чилі – результат вражає.

Маринуємо печериці. З чого почати

Кетчупи «Чилі», виробником яких є відома українська компанія, що має назву «Торчин» мають дійсно універсальні властивості, які дозволяють їх використання, зокрема, для маринування огірків, кабачків чи помідорів. Водночас небагато господинь знають, а ще менше пробували самостійно замаринувати з кетчупом чилі всім знайомі гриби – печериці, які можна зустріти на полиці кожного супермаркету.

За твердженням укладачів сайту torchyn.ua результат від маринування печериць буде абсолютно фантастичним, з дещо пікантним, гострувато-солодким присмаком. Отож для того, щоб замаринувати печериці потрібно запастися відповідним асортиментом інгредієнтів на кшталт:

  • власне грибів – печериць, їх потрібно 600 грамів та однієї морквини;
  • кетчупу чилі та звичайної солі – їх знадобиться по одній столовій ложці;
  • цукру (дві столові ложки) та оцту (три столові ложки).

Незамінним учасником любої консервації є звичайна вода – її для маринування печериць знадобиться 600 мл. Крім того, для приготування маринаду потрібно мати в арсеналі 2-3 зубчики часнику (залежно від розміру), одну чайну ложку духмяного перцю, листя хрону, суцвіття кропу (або сушений кріп), трохи лаврового листа та декілька листків чорної смородини. Перед приготування консервації гриби належить добре промити та висушити за допомогою паперового полотенця, моркву треба почистити та нарізати нетовстими кружальцями, якщо коренеплід великий – кружальцями розділяємо на дві частини.

Етапи приготування

У воду, що закипіла, потрібно додати заздалегідь нарізані кружальця моркви, зазначену у рецепті кількість солі, цукру, лаврового листа, духмяного перцю та кетчупу чилі. Далі засипаємо у приготовлений маринад печериці та кип’ятимо впродовж 15 хвилин. Під час кип’ятіння печериць можна нарізати у вигляді тонких слайсів два-три зубчики часнику та простерилізувати у духовій шафі скляні банки.

Після того, як банки вистигли, їх дно закладаємо листками хрону та чорної смородини, кропом та нарізаними слайсами часнику. Далі банку заповнюють провареними грибами та морквою, заливають доверху маринадом та добавляють передбачену рецептом кількість оцету (щоб оцет розмішався, банку слід прокрутити). Перед закриванням кришки в кожну банку слід добавити по одній ложці соняшникової олії, яка виконуватиме функцію додаткового консерванту. До повного маринування печериць потрібно зачекати щонайменше два тижні, а далі — …смачного!

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua