
Фото: Прокуратура України Столичні правоохоронці затримали 44-річного киянина, який розбещував 9-річну дівчинку
Упродовж тривалого часу чоловік вів із дитиною листування через Telegram, під час якого зокрема просив надіслати інтимні фото.
Правоохоронці повідомили про підозру 44-річному мешканцю столиці у вчиненні розпусних дій щодо малолітньої дитини. Про це поінформувала міська прокуратура у понеділок, 11 травняю
Як з’ясувалося, підозрюваний познайомився з 9-річною дівчинкою у дворі будинку, де вони проживали по сусідству. Упродовж тривалого часу чоловік вів із дитиною листування через Telegram, під час якого зокрема просив надіслати інтимні фото.
Третьокласниця сприймала дорослого чоловіка як друга і довіряла йому, тож приходила до нього додому. Так званий друг вчиняв щодо неї розпусні дії безпосередньо у квартирі, зокрема демонструючи статевий орган. Чоловік родини не має і живе з мамою, а дитину запрошував додому коли матір була на роботі.
Під час обшуку правоохоронці вилучили мобільний телефон із доказами листування.
Нині чоловіку оголосили підозру за фактом вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини за ч. 2 ст. 156 КК України.
Підозрюваний перебуває під вартою без права визначення застави.
Санкція статті передбачає від п’яти до восьми роківпозбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Нагадаємо, раніше в Києві до 15 років позбавлення волі засудили чоловіка, який упродовж двох років розбещував доньку та ґвалтував падчерку.
На Сумщині повідомили про підозру 64-річному чоловікові у зґвалтуванні малолітньої онуки. Прокуратура наполягатиме на довічному ув’язненні.
